понеделник, 28 мај 2018 | Вести денес: 7 ново

Честитаме, по три ќерки имате син! А сигурни сте дека е машко? (ВИДЕО)

Ова е реакцијата на татко на три девојчиња во моментот кога за четвртото бебе дознава дека е машко. Ако е точно тоа што го вели таткото, планирале и посакувале четири ќерки стравувајќи дека девојчињата би можеле да се почувствуваат несакани доколку новото бебе е момче. Но, природата секогаш си има свои планови.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top