среда, 22 ноември 2017 | Вести денес: 57 ново

Ѕвездите се облекоа како Бијонсе за нејзиниот роденден

Светски познатата пејачка Бијонсе вчера го прослави 36. роденден. Во нејзина чест многубројни ѕвезди испратија онлајн честитки.

Но, и се појави нов тренд – сите се облекоа и го копираа изгледот од Formation.

Со две црни плетенки, црн шешир и впечатливи синџирчиња околу вратот, Мишел Обама, Серена Вилијамс, Блу Ајви, па дури и мајката на Џеј Зи, ѝ го честитаа роденденот.

Top