среда, 14 ноември 2018 | Вести денес: 0 ново

Домашна ракија од кока-кола (ВИДЕО)

Кока-колата има многу шеќер во неа, што значи дека е можно да се претвори во ракија. Да погледнеме како му успеа ова на амбициозниот млад Русин.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top