четврток, 19 октомври 2017 | Вести денес: 108 ново

Се сеќавате на Соња Реј од „Млади бунтовници“ – и денес изгледа фантастично

Пред повеќе од една деценија, серијата „Млади бунтовници“ ги мамеше погледите на македонската публика кон малите екрани.

Покрај главните ликови, големо внимание привлекуваше сексапилната мајка на Марица. Актерката Катерин Фулоп, која влезе во улогата на Соња Реј, денес има 52 години и сè уште може да се пофали со тонирано тело и стомачни мускули.

Убавата Венецуелка е во брак со актерот и продуцент Освалдо Себатини со кого има две ќерки.

Top