понеделник, 18 јуни 2018 | Вести денес: 62 ново

Ја заведе цела Југославија – како изгледа познатата лото девојка на почетокот на нејзината кариера (фото)

Сузана Манчиќ беше една од најатрактивните водителки во поранешна југославија. Таа кариерата ја започна како лото девојка, а и денес, после толку години сте ја паметат по улогата на водителка на играта на среќа.

Се сеќавате ли како изгледаше тогаш?!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top