понеделник, 18 јуни 2018 | Вести денес: 62 ново

Каролина Гочева ужива во прегратките на саканиот Михаил на Миконос (фото)

#sunsetchasers ❤️

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Веќе неколку години Миконос е омилена летна дестинација на славните личности, па Каролина Гочева и Михаил Корубин и оваа година не пропуштија да го посетат овој идиличен грчки остров.

37-годишната музичка ѕвезда уживаше во прегратките на саканиот додека го гледаа зајдисонцето.

Претходно, заљубениот пар ја посети Италија. Познатите пејачка и уметник споделија неколку фотографии и видео на Instagram.Каролина и Михаил се верија во мај за време на нивното патување во Париз, а веќе извесно време се зборува дека нивната свадба е закажана за 25 септември.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top