понеделник, 23 јули 2018 | Вести денес: 1 ново

Возач го пронајде крајот на виножитото

Еден возач од Јапонија при возењето видел виножито, а потоа го пронашол и неговиот крај.

Тој фотографијата ја објавил и на Твитер, а крајот на виножитото го дочекал на патот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top