четврток, 21 јуни 2018 | Вести денес: 67 ново

Преку 68 илјади лајка за три часа: Карлеуша се соблече

Јелена Карлеуша овие денови престојува во Атина, заедно со својата мајка Дивна. Таа направи неколку фотографии од главниот град на Грција, а една фотографија баш привлече внимание.

Станува збор за фотографија во костум за капење. Карлеуша се фотографирала покрај базен, а за оваа фотографија доби повеќе од 68 илјади лајка за три часа.

-Лето во Атина-напиша Карлеуша покрај фотографијата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top