среда, 22 ноември 2017 | Вести денес: 100 ново

Преку 68 илјади лајка за три часа: Карлеуша се соблече

Јелена Карлеуша овие денови престојува во Атина, заедно со својата мајка Дивна. Таа направи неколку фотографии од главниот град на Грција, а една фотографија баш привлече внимание.

Станува збор за фотографија во костум за капење. Карлеуша се фотографирала покрај базен, а за оваа фотографија доби повеќе од 68 илјади лајка за три часа.

-Лето во Атина-напиша Карлеуша покрај фотографијата.

Top