четврток, 21 јуни 2018 | Вести денес: 66 ново

Соопштение на СДСМ во врска со прислушкувањето на дипломати од Србија

Во врска со обвинувањата од државниот врв на Србија кон македонската Влада за откриената афера за прислушкување на нивни дипломати, органи и институции на Република Србија, СДСМ испрати соопштение до јавноста.

Ви го пренесуваме интегрално:

Кромиди Запад

*** Целта на „Двоглед“ е да се сврти вниманието на одредени појави во општеството. Секоја сличност со вистинските луѓе и институции е случајна.

Кромиди Запад

*** Целта на „Двоглед“ е да се сврти вниманието на одредени појави во општеството. Секоја сличност со вистинските луѓе и институции е случајна.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top