понеделник, 25 септември 2017 | Вести денес: 82 ново

Карлеуша за Србија на Евровизија 2018?

Директорот на најголемата српска продукција „Гранд“ Саша Поповиќ преговара Јелена Карлеуша оваа година да се појави на Евровизија како претставничка на Србија.

Според него, само Карлеуша може да ѝ донесе уште една победа на Србија.

Карлеуша на Твитер доста прецизно објасни под кои услови едиствено ќе настапи за својата земја.

Top