вторник, 21 ноември 2017 | Вести денес: 107 ново

Каролина и Михаил ја закажаа свадбата

Поп-ѕвездата Каролина Гочева од вчера е на грчкиот остров Миконос со својот вереник, Михаил Корубин.

Претходно, двајцата беа во Италија на одмор во туристичкото местото Понте Векио, од каде што, како и сега, објави фотографии на Инстаграм.

Свадбата на вљубената двојка е закажана за 25 септември.

Top