среда, 22 ноември 2017 | Вести денес: 0 ново

Цеца на Кипар го промовира бујното деколте (фото)

Светлана Цеца Ражнатовиќ деновиве одмара на Кипар каде има вила.
За мене летото почнува, напишала пејачката под фотката на која позира во костим за капење, а истата за само неколку часа собра илјадници лајкови и коментари.

Top