четврток, 22 февруари 2018 | Вести денес: 89 ново

Се огласи и сопругата на Аца Лукас!

Соња Вуксановиќ повторно е во центарот на вниманието. Поранешната сопруга на Аца Лукас, објави своја фотографија, за која сите зборуваат.

Никогаш не можеш да кажеш толку мудрости, колку што можеш да премолчиш глупости, напишала Соња под фотографијата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top