понеделник, 18 јуни 2018 | Вести денес: 62 ново

Лудо на Ибица: Баба во двобој со гумено фламинго (ВИДЕО)

Аманда Тиндл летувала на Ибица со другарките, а им се придружила и нејзината мајка, која приредила вистинско шоу за младите туристи на Ибица. Несреќната жена се обидела да влезе во море и да се разоноди со мега популарните гуми за пливање фламинго.

Аманда уредно го снимила двобојот на мајка си, а видеото има преку 45 милиони прегледи.

Совет: Гладејте го со звук, крајот го краси урнебесот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top