вторник, 21 ноември 2017 | Вести денес: 107 ново

Се прослави моминската забава-Јана Бурческа го покажа трудничкиот стомак!

Јана Бурческа се подготвува за ново поглавје од својот живот и преземањето на две нови улоги – сопруга и мајка.

Македонската пејачка, која годинава нè претставуваше на Евровизија, го покажа трудничкото стомаче „ишарано“ со траги од бакнежи, додека уживаше на моминска забава со блиските.

24-годишната изведувачка на „Денс Алон“ неодамна откри дека ќе добие ќерка.

Јана објави дека е бремена непосредно пред да настапи на евровизиската сцена, а истата вечер доби и предлог за брак.

Top