четврток, 21 јуни 2018 | Вести денес: 67 ново

Се прослави моминската забава-Јана Бурческа го покажа трудничкиот стомак!

Јана Бурческа се подготвува за ново поглавје од својот живот и преземањето на две нови улоги – сопруга и мајка.

Македонската пејачка, која годинава нè претставуваше на Евровизија, го покажа трудничкото стомаче „ишарано“ со траги од бакнежи, додека уживаше на моминска забава со блиските.

24-годишната изведувачка на „Денс Алон“ неодамна откри дека ќе добие ќерка.

Јана објави дека е бремена непосредно пред да настапи на евровизиската сцена, а истата вечер доби и предлог за брак.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top