недела, 22 јули 2018 | Вести денес: 1 ново

Коплетен ремонт-Северина беше на преправка!

Северина не престанува да вложува во себе. Според пишувањата на хрватските медиуми, таа решила да го усоврши својот изглед променувајќи ја фризурата и корегирајќи некои детали на лицето.

Според нив, таа усните ги корегирала со хијалурнска киселина, за што издвоила од 300 до 500 евра.

Посвежиот изглед на усните е очигледен, но не се запрела на тоа, туку ја смени и должината на косата, односно направи надградба.

Комплетниот изглед го заокружи со скапи парчиња облека.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top