среда, 22 ноември 2017 | Вести денес: 98 ново

Се појави снимка од кревет-Нина и Филип се опуштија во спалната соба!

Нина Радуловиќ и Филип Краиновиќ не се појавуваат често заедно, но веќе не ја кријат љубовта од јавноста.
Меѓутоа овојпат отидоа чекор подалеку, па Филип на сите им откри како неговата поубава поливина му помага во подготовките за меч.
На снимката која ја објави, се гледа како женска рака го гали додека на лицето не му се појави насмевка.
-Подготовка за меч- напишал Филип покрај видеото.

🙈🙉😂 priprema za mec🎾

A post shared by Filip Krajinovic (@krajinovic_filip) on

Top