четврток, 21 јуни 2018 | Вести денес: 65 ново

Лидија се сели од вилата, а Цеца со еден потег ги разнежи сите!

Родената сестра на Цеца Ражнатовиќ, Лидија после 20 години заеднички живот со најголемата фолк ѕвезда, реши да ја напушти семејната куќа на Цеца.

Цеца емотивно ја прифати оваа олдука, иако Лидија нема да оди далеку и ќе живее во истиот крај. Лидија сепак решила да се исели од куќата со сопругот и четирите деца, а Цеца со еден потег ги разнежи сите.

Таа објави фотографија од внучињата за кои е многу врзана и кои практично таа ги израсна.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top