вторник, 21 ноември 2017 | Вести денес: 107 ново

Лидија се сели од вилата, а Цеца со еден потег ги разнежи сите!

Родената сестра на Цеца Ражнатовиќ, Лидија после 20 години заеднички живот со најголемата фолк ѕвезда, реши да ја напушти семејната куќа на Цеца.

Цеца емотивно ја прифати оваа олдука, иако Лидија нема да оди далеку и ќе живее во истиот крај. Лидија сепак решила да се исели од куќата со сопругот и четирите деца, а Цеца со еден потег ги разнежи сите.

Таа објави фотографија од внучињата за кои е многу врзана и кои практично таа ги израсна.

Top