четврток, 21 јуни 2018 | Вести денес: 65 ново

Падна во депресија после породувањето-ова е тежок период за Ана Николиќ!

Според пишувањата на српските медиуми, Ана Николиќ по породувањето паднала во депресија.Причината за тоа е нејзината тежина која почнала да и прави здравствени проблеми кои и го загрозуваат здравјето.

Имено новопечената мајка на царски рез отишла со 125 килограми. Таа за време не бременоста многу се здебелила, поради што пред породувањето избегнувала да се појавува во јавноста. Раста во неколку наврати истакнувал дека жена му јаде повеќе од вообичаено, но дека тоа не му пречи.

-После породувањето тежината не и се намали како што се надеваше. Здравствената состојба и е влошена, покачен и е притисокот и шеќерот, па докторите и рекоа да обрне внимание на исхраната. Ана е навикната да биде згодна, па новонастанатата  ситуцаија не и годи. Луѓето и пишваат на социјалните мрежи погрдни зброви, а тоа баш ја погаѓа. Се чини дека е во депсерија, ова баш  е тежок период за неа-рекол извор близок на Ана.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top