недела, 22 октомври 2017 | Вести денес: 71 ново

Првата фотографија од ќерката на Ана Николиќ

Пејачката Ана Николиќ и Раста неодамна станаа горди родители на малата Тара. Ана одлучи со обожавателите да сподели и прва фотографија од својата миленичка.

-Светот на мама и тато, напиша Ана во описот на фотографијата која за неколку часа собра над 19.000 лајкови.

Top