понеделник, 23 јули 2018 | Вести денес: 47 ново

Првата фотографија од ќерката на Ана Николиќ

Пејачката Ана Николиќ и Раста неодамна станаа горди родители на малата Тара. Ана одлучи со обожавателите да сподели и прва фотографија од својата миленичка.

-Светот на мама и тато, напиша Ана во описот на фотографијата која за неколку часа собра над 19.000 лајкови.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top