петок, 20 октомври 2017 | Вести денес: 0 ново

Годинава и тргна со гафови: Лепа Брена повторно ги насме сите (Видео)

Српската пејачка Лепа Брена во последно време на своите настапи ја прати „лоша среќа“.

Во два наврати веќе и се случи да падне на бина, а при настапот во Охрид и пукна фустанот.

Овој пат Брена, при изведба на една од нејзините песни, танцува на бината потполно без ритам, а во еден момент почна и да крева нозе, па публиката можеше да види дека носи и црна долна облека.

#LepaBrena 🎤 LIVE 10.8.2017 @sova_night_club_orasje Hvala Orasje za predivno vece @lepabrenaa 😘

A post shared by LEPA BRENA 🎤 👑 (@lepabrenafan) on

Top