недела, 22 октомври 2017 | Вести денес: 71 ново

Слобода објави интимна фотка со Четковиќ, но веднаш ја избриша

Слобода и Војин својата љубов ја обележааа со интимна фотка од Крит.
Актерите Војин Четковиќ и Слобода Мичаловиќ се позати по тоа што својот приватен живот успешно го чуваат од јавноста, и затоа сите ги изненади сликата која Слобода ја објави и на која се љуби со Војин.

Актерската двојка, која девет години е во брак, во моментов се одмора на Крит, а Слобода на сликата напиша:

„Маж и жена“, мачка печена.

Следеа десетина коментари од нејзините воодушевени фанови, но актерката брзо се предомисли и ја избриша фотката. Сепак, до тогаш веќе сите ја видоа…

Top