петок, 22 јуни 2018 | Вести денес: 112 ново

Панел дискусија на тема „Тетово наместо во 21 век се враќа во 19-от“

Тетово наместо во 21 век се враќа во 19-от “ е темата на денешната панел дискусија во организација на ВМРО-ДПМНЕ.

Панел дискусијата ќе се одржи со почеток од 17:00 часот во Централниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ, во Палата др. Христо Татарчев.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top