недела, 22 јули 2018 | Вести денес: 36 ново

Здрави салфети

– Имате нешто без шеќери и без масти? …
– Имаме, да. Салфети.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top