недела, 22 јули 2018 | Вести денес: 0 ново

Љубовта со дијаманти ја „негува“: Емина Јаховиќ добила подарок вреден 8 500 евра од сопругот

Босанската пејачка Емина Јаховиќ неодамна го прославила роденденот на својот син, Јаман кој наполнил 9 години. Освен бројните подароци за него, на роденденот со раскошен подарок била изненадена и пејачката која од својот сопруг, турскиот пејач Мустафа Сандал, добила часовник од марката „Шопар“ со седум дијаманти вреден околку 8 500 евра.

Таа веднаш со својот вреден подарок се пофалила на Инстаграм, каде околу часовникот нацртала срце.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top