петок, 20 октомври 2017 | Вести денес: 0 ново

Ноне бремена летува на Јамајка? (Фото)

Некогашната поп-пејачка Ноне летово ужива на Јамајка, заедно со своето момче Рајан, кој е таму роден. Дека е на Карипското Море, често знае да се пофали и на својот фејсбук-профил. Последните фотографии предизвикаа низа коментари на социјалните мрежи поради заоблениот стомак на поранешната пејачка и нагаѓања дека можеби е на почеток од бременост.

Top