четврток, 19 јули 2018 | Вести денес: 1 ново

Ноне бремена летува на Јамајка? (Фото)

Некогашната поп-пејачка Ноне летово ужива на Јамајка, заедно со своето момче Рајан, кој е таму роден. Дека е на Карипското Море, често знае да се пофали и на својот фејсбук-профил. Последните фотографии предизвикаа низа коментари на социјалните мрежи поради заоблениот стомак на поранешната пејачка и нагаѓања дека можеби е на почеток од бременост.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top