среда, 23 мај 2018 | Вести денес: 3 ново

Билетите се пуштени во продажба: Шкендија – Милан во Скопје по цена од 400 до 1000 денари

Екипата на Шкендија ги одреди цените на билетите за фудбалскиот спектакл во рамките од плеј-офот на Лигата на Европа на кој во Скопје ќе гостува големиот Милан.

Во зависност од позициите цените на билетите се поделени на неколку категории. Најевтината е 400 денари, додека најскапата изнесува 1000 денари. Билетите во продажба се пуштени уште од денес.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top