недела, 19 ноември 2017 | Вести денес: 22 ново

Билетите се пуштени во продажба: Шкендија – Милан во Скопје по цена од 400 до 1000 денари

Екипата на Шкендија ги одреди цените на билетите за фудбалскиот спектакл во рамките од плеј-офот на Лигата на Европа на кој во Скопје ќе гостува големиот Милан.

Во зависност од позициите цените на билетите се поделени на неколку категории. Најевтината е 400 денари, додека најскапата изнесува 1000 денари. Билетите во продажба се пуштени уште од денес.

Top