понеделник, 18 декември 2017 | Вести денес: 120 ново

Чадор и падна врз глава на Елена Велевска (Видео)

Незгода на снимањето на најновата емисија на „Подводно“. Погледнете:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top