четврток, 19 јули 2018 | Вести денес: 1 ново

Кога може Соња, може и Бранислава-поранешната на Лукас се фотографираше без градник и му покажа што изгубил!

После кратката и бурна романса со Аца Лукас, Бранислава Пашајлија ги избриша сите налози на социјалните мрежи и исчезна од јавноста. Сепак очигледно и недостига вниманието на јавноста, а и не сака да остане покуса од Соња Вуксановиќ која на секоја фотографија покажува колку е животот убав и без Лукас. Така Бранислава објави секси фотографија во црн фустан на која доминира нејзиното  деколте.

Бранислава себе си се опиша со зборовите:Црна, волшебна жена…

 

Многумина прокоментираа дека на овој начин таа му покажа на Лукас што изгубил.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top