четврток, 19 јули 2018 | Вести денес: 1 ново

Ангелот на Цеца од втор ред изненади-ја покажа најважната жена во неговиот живот!

Флоријан Мунтин предизвика големо внимание откако се појави во спотот на Цеца за песната „Ангел од втор ред“.

Многумина пејачката веднаш почнаа да ј поврзуваат со згодниот манекен, надевајќи се дека тие двајцата ќе започнат љубовна приказна, но тие покажаа дека се професионалци и дека деловната соработка останува само тоа.

Веќе популарниот Флоријан, на социјалните мрежи после овој спот доби армија следбеници од Србија. Тој редовно ги радува со селфи фотогарфии на кои го покажува извајаното тело.

Меѓутоа со последната објава тој покажа нешто друго. Имено тој покажа која е најважната жена во неговиот живот, а тоа е неговата мајка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top