сабота, 23 јуни 2018 | Вести денес: 36 ново

Пред сите операции: Првиот настап на Рада Манојловиќ (ВИДЕО)

Рада Манојловиќ се појави првпат како натпреварувач во „Ѕвездите на Гранд“, а потоа и се вивна во ѕвездите. На првиот настап, без професионална шминка и пластични корекции изгледа како девојка од соседството.

Рада Манојловиќ се натпреварување во сезоната 2006/07 година, а тогаш победата ја однесе Душан Свилар.

Првио настап на Рада можете да го проследите на ЛИНКОТ.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top