понеделник, 23 октомври 2017 | Вести денес: 19 ново

Најсекси политичар во регионот: Чедомир Јовановиќ облече шорцеви за капење и покажа сè (Фото)

Чедомир Јовановиќ е еден од ретките политичари во регионот кои имаат исклучително преполнет Инстаграм профил.
Јовановиќ е мноку активен на социјалните мрежи, а сподели и фотографии од своето летување и тоа во костим за капење, кои ретко некој мажи се осмелуваат да го облечат.

Истовремено го покажа и телото на кое очигледно исцрпувачки работи во теретана.

„Чедп“ ги покажа многуте тетоважи.

ото

Top