петок, 22 јуни 2018 | Вести денес: 0 ново

Катарина Ивановска ја објави првата фотографија од синот

Манекенката Катарина Ивановска неодамна стана мајка за прв пат. Таа на свет го донесе синот Вања и сега прави пауза од работата и потполно ужива во мајчинството.

До сега Катарина не го покажуваше синот на социјалните мрежи, а вчера за прв пат објави фотографија од него.

Малиот Вања ги собра сите симпатии кај нејзините обожаватели, па ја преплавија со убави коментари.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top