среда, 22 ноември 2017 | Вести денес: 0 ново

Брутално тепачка во Херцег Нови: Четворица мажи нападнале момче (ВИДЕО)

Црна Гора станува лулка на високиот криминал, но и насилството не ја одминува. Не е првпат туристите кои летуваат во скапата Црна Гора да бидат сведоци на невидени брутални тепачки на плажите.

Пред неколку дена четворица мажи нападнале едно момче и брутално го претепале на плажа во Херцег Нови.

На снимката може да се види како прво го плукаат околу лежалка, а потоа го опкружуваат и го претепуваат.

Top