среда, 22 ноември 2017 | Вести денес: 91 ново

Каква мајка таква ќерка: Слатката Хана позира со мама Тамара (фото)

Таа има една година и е вистинска убавица, ордост на мама Тамара и тато Александар. Познатата пејачка Тамара ужива со својата ќерка на плажа во Охрид. Позирањето на селфи фотографии со Хана е омилена работа на младата мајка.

Top