сабота, 23 јуни 2018 | Вести денес: 41 ново

Каква мајка таква ќерка: Слатката Хана позира со мама Тамара (фото)

Таа има една година и е вистинска убавица, ордост на мама Тамара и тато Александар. Познатата пејачка Тамара ужива со својата ќерка на плажа во Охрид. Позирањето на селфи фотографии со Хана е омилена работа на младата мајка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top