четврток, 19 јули 2018 | Вести денес: 1 ново

Израелскиот амбасадор изведе стој на раце на плоштад (Фото)

– По средбата во Министерството за надворешни работи, ги оставив актовката и палтото на плоштадот кај фонтаните, застанав за момент и знаете… напишал вчера израелскиот амбасадор во Македонија, Дан Ориан на својот профил на „Фејсбук“ како опис на фотографијата на која се гледа како тој изведува стој на раце на скопскиот плоштад.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top