понеделник, 23 април 2018 | Вести денес: 0 ново

Панел дискусија „Подобри и различни: Инвестираме во локалната самоуправа“

Во Централниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ, во Палата др. Христо Татарчев, денеска со почеток од 16:00 часот ќе се одржи панел дискусија.

Панел дискусијата ќе биде на тема „Подобри и различни: Инвестираме во локалната самоуправа“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top