понеделник, 20 ноември 2017 | Вести денес: 1 ново

Невестинскиот фустан на Сара Мејс (ФОТО)

Сара Мејс и Димитар ситно бројат до свадбата. Подготовките се во тек, пред една недела помина моминската вечер на пејачката, а невестата има доволно добри другарки да ја одржат тензијата и да и го направат моментот незаборавен.

Песочна невестулка 😎#weddingdress #sand #dress #фстанче #од #песок 👒👰👗

A post shared by Sarah Kostadinovska (@sarahmace_official) on

Сара Мејс му кажа „ДА“ на Димитар

Top