петок, 21 септември 2018 | Вести денес: 115 ново

Невестинскиот фустан на Сара Мејс (ФОТО)

Сара Мејс и Димитар ситно бројат до свадбата. Подготовките се во тек, пред една недела помина моминската вечер на пејачката, а невестата има доволно добри другарки да ја одржат тензијата и да и го направат моментот незаборавен.

Песочна невестулка 😎#weddingdress #sand #dress #фстанче #од #песок 👒👰👗

A post shared by Sarah Kostadinovska (@sarahmace_official) on

Сара Мејс му кажа „ДА“ на Димитар

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top