петок, 25 мај 2018 | Вести денес: 18 ново

Целосна трансформација со која му пркоси на Лукас-Соња во улога на манекенка

Секој ден нова промена. Токму така би можел да се опише сегашниот живот на поранешната сопруга на Аца Лукас, Соња. Главно сите промени на неа се работа на модни експерименти.

Пред неколку дена се исфарба, но после тоа отиде чекор понатаму и се опроба како манекенка. Во ателјето на познат моден дизајнер се прошета во ново парче облека како по модна писта.

Шлицот на фустанот беше предлабок и повеќе од провокативен, а Соња очигледно уживала во оваа улога.

dress @vidicsasa #blackdress #fashion #fashiondesign #dress #womenstyle #fashionstyle @sonjavu #ateljesv

A post shared by Sasa Vidic (@vidicsasa) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top