вторник, 24 април 2018 | Вести денес: 0 ново

Завела полицаец, па го оставила гол во шума (Видео)

На интернет се појави урнебесно видео каде една учесничка од Босна во емисијата „Момент на вистината“ зборувала за тоа како му се одмаздила на момчето.

Станува збор за симпатична девојка која имала момче, кое ја искористило нејзината заљубеност за да и ги земе парите.

После тоа таа дознала дека е оженет и дека има дете.

Започнала да ја планира одмаздата, а што сторила погледнете во видеото:

Многумина овој потег на девојката го опрвдаа, таа за нив едноставно е Кралица!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top