недела, 22 јули 2018 | Вести денес: 1 ново

За кого навиваат познатите светски личности, политичарите, кралевите? (видео)

Познати светски личности и нивните омилени фудбалски клубови. Ова е уште една компилација на дружината на „токспорт“ во која ќе можете да видите кого подржуваат големите и познати имиња како Ангела Меркел, Тереза Меј, папата Франциск…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top