недела, 19 ноември 2017 | Вести денес: 41 ново

За кого навиваат познатите светски личности, политичарите, кралевите? (видео)

Познати светски личности и нивните омилени фудбалски клубови. Ова е уште една компилација на дружината на „токспорт“ во која ќе можете да видите кого подржуваат големите и познати имиња како Ангела Меркел, Тереза Меј, папата Франциск…

Top