сабота, 21 јули 2018 | Вести денес: 0 ново

Архангел на ДФестивал (видео)

Посетителите на ДФестивал во Дојран уживаа со АРХАНГЕЛ! Дождот не успеа да ги спречи љубителите на популарната група да застанат под отворено небо и да пејат заедно со момците од Архангел.

Што би рекол организаторот –  Дождот немоќен пред сета љубов и позитивна енергија на Д Фестивалџии!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top