недела, 19 ноември 2017 | Вести денес: 31 ново

Што крие? Фановите се загижија, Лео шета со апаратче за срце (Фото)

Леонардо Ди Каприо ги загрижи фановите, откако во Њујорк беше забележан како носи апаратче за срце.

Станува збор за монитор кој ги мери отчукувањата на срцето и ја следи неговата работа. Ди Каприо иако апаратчето го носеше под маицата во Њујорк сепак тоа не помина не забележано.

Top