вторник, 24 април 2018 | Вести денес: 0 ново

Аца Лукас и приреди изненадување на новата девојка (Фото)

Откако ја обелоденија врската, Аца Лукас и Бранислава Пашајлија буквално не се одвојуваат.

Бранислава пејачот го следи на сите настсни, настапи, а тој ја запозна со сите свои пријатели. Се чини дека нивната врска за многу кратко време стана многу сериозна.

За тоа сведочи и еден прекрасен гест кој Аца и го приреди на избраничката на своето срце. Имено Аца и испратил раскошен букет цвеќе и балони, како би ја искажал својата љубов.

-Овој човек е неверојатен. Мојот маж!Те сакам- напиша Бранислава на Инстаграм.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top