понеделник, 20 ноември 2017 | Вести денес: 0 ново

Тешка сообраќајна несреќа и во Дојран (Фото)

На влажниот коловоз на патот меѓу Стар и Нов Дојран, попладнево дошло до несреќа при што еден автомобил е превртен на кров. Засега нема информации за повредени

Top