сабота, 21 јули 2018 | Вести денес: 0 ново

Тешка сообраќајна несреќа и во Дојран (Фото)

На влажниот коловоз на патот меѓу Стар и Нов Дојран, попладнево дошло до несреќа при што еден автомобил е превртен на кров. Засега нема информации за повредени

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top