четврток, 19 јули 2018 | Вести денес: 103 ново

Градот Скопје организира четири викенд забави во август и во септември на четири локации во Скопје (Видео)

Градот Скопје организира четири викенд забави во август и во септември на четири локации во Скопје

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top