сабота, 21 јули 2018 | Вести денес: 0 ново

Следете во живо: Панел дискусија на ВМРО-ДПМНЕ „Подобри и различни: ги негуваме семејните вредности“

Панел дискусија на ВМРО-ДПМНЕ на тема „Подобри и различни: ги негуваме семејните вредности“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top