недела, 17 јуни 2018 | Вести денес: 112 ново

Неодоливата старлета во минијатурно бикини на плажа (Фото)

Старлетата Деми Роуз е позната по својот атрактивен стил на облекување или подобро кажано на соблекување.

Раскошната Деми е посебно атрактивна и забележителна кога ќе во танга ќе се појави на плажа. 22- годишната реалити ѕвезда во моментов летува на монденската Ибица и предизвикува воздишки каде и да се појави.Во мало цветно бикини Деми ги покажа своите раскошни атрибути. Бикинито посебно го истакнаа нејзиниот најсилен адут задникот, кој Деми без проблем го покажува.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top