недела, 17 јуни 2018 | Вести денес: 112 ново

Северина: Македонијо, те сакам (видео)

Популарната пејачка Северина Којиќ ќе настапи на годинешниот „Пиво-фест“ во Прилеп, па по тој повод, ги поздрави македонските обожаватели со видеото објавено на нејзиниот инстаграм-профил…

„Македонијо, те сакам“, порача Севе во описот на видеото.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top