понеделник, 20 ноември 2017 | Вести денес: 18 ново

Северина: Македонијо, те сакам (видео)

Популарната пејачка Северина Којиќ ќе настапи на годинешниот „Пиво-фест“ во Прилеп, па по тој повод, ги поздрави македонските обожаватели со видеото објавено на нејзиниот инстаграм-профил…

„Македонијо, те сакам“, порача Севе во описот на видеото.

Top