понеделник, 20 ноември 2017 | Вести денес: 18 ново

Долгата нога на Марјана заштитен знак на „Пивофест“

„Пивофест“ секоја година поминува во знакот на сексапилот на МАрјана. Па така и годинава атракција е згодната водителка, која ја користи секоја прилика да ја покаже долгата нога и бујното деколте.

Top