четврток, 19 април 2018 | Вести денес: 58 ново

Долгата нога на Марјана заштитен знак на „Пивофест“

„Пивофест“ секоја година поминува во знакот на сексапилот на МАрјана. Па така и годинава атракција е згодната водителка, која ја користи секоја прилика да ја покаже долгата нога и бујното деколте.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top